Home / Showbiz / Mariah Carey i jep të dashurit 25 mijë dollarë në muaj për ti blerë asaj dhurata

Mariah Carey i jep të dashurit 25 mijë dollarë në muaj për ti blerë asaj dhurata

Mariah Carey i jep të dashurit të saj 25.000 dollarë në muaj në mënyrë që ai ti blejë asaj dhuratë.

Diva e popit, fitimi i sw cilws shkon rreth 520 milionë dollarë, është shumë e ndërgjegjshme për faktin se i dashuri i saj balerin nuk fiton aq shumë sa fiton ajo.

‘Asaj nuk i intereson se ai përdor paratë e saj për ta bërë këtë gjë’, ka thënë burimi për revistën Life&Style.

Ndërsa ka shtuar se kur 47-vjeçarja ishte e lidhur me miliarderin australian James Packer, ai i blinte rregullisht dhurata shumë të shtrenjta dhe ajo dëshiron të njëjtin trajtim nga Bryan.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *