Home / Showbiz / Martohet aktori i njohur, Ami dhe Ermali dëshmitarët e dashurisë së tyre (Foto)

Martohet aktori i njohur, Ami dhe Ermali dëshmitarët e dashurisë së tyre (Foto)

Ata janë miq të hershëm me njëri tjetrin dhe nuk mund të mungonin në një ditë kaq speciale.
Eglein Laknori, aktori i njohur i “Apartamentit 2xl” ka zyrtarizuar martesën e tij. Edhe pse ceremonia martesore u realizua në shtatorin e vitit të shkuar, sot janë mbledhur në gjendjen civile.

Dëshmitarët e tyre janë çifti i dashur për shqiptarët, Amin dhe Ermalin. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë prezantuesja duke shpërndarë në Instagram këtë pozë nga gjendja civile.

“Ligjërisht Znj dhe Z Laknori! Zoti ju bekoftë miqtë e mi!”, shkruan me dashuri Ami. Urime e jetë të lumtur çiftit!

Gjithashtu lexo

Humb jetën aktori i mirënjohur

Kuzey Vargin, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke është përcjellë për në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *