Home / Lajme / Kronika e zezë / Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live (Foto)

Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëme në Vlorë ku gjatë një përleshje me armë humbi jetën një i ri dhe u plagosën tre të tjerë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal të qujtur si “Fiks Fare” gjatë intepretimit live të këngëtares Blerina Balili.

Lokali ku ka ndodhur ngjarja njihet për netët me muzikë live. Para disa orësh në rrjetet sociale kishte njoftimin për mbrëmjen e sotme, sic e shihni edhe më poshte, ku kendonte këngëtarja Blerina Balili.

Gjithashtu lexo

Aksident në Reçicë të Vogël, lëndohen 3 persona – (VIDEO)

Dje rreth orës 15.00, në rrugën “Lubotenska” në Reçicë të Vogël ka ndodhur një aksident …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *