Home / Lajme / Kronika e zezë / Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live (Foto)

Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëme në Vlorë ku gjatë një përleshje me armë humbi jetën një i ri dhe u plagosën tre të tjerë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal të qujtur si “Fiks Fare” gjatë intepretimit live të këngëtares Blerina Balili.

Lokali ku ka ndodhur ngjarja njihet për netët me muzikë live. Para disa orësh në rrjetet sociale kishte njoftimin për mbrëmjen e sotme, sic e shihni edhe më poshte, ku kendonte këngëtarja Blerina Balili.

Gjithashtu lexo

Kondovë, 21-vjeçari ka lajmëruar policinë se ka kryer vrasje dhe ka treguar ku është kufoma

Mustafa Memeti, 58 vjeçari që kishte humbur gjurmët dhe ishte paraqitur i zhdukur prej disa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *