Home / Sport / Mathieu nuk luan, Arda Turan në dyshim

Mathieu nuk luan, Arda Turan në dyshim

Barcleona i është kthyer stërvitjes pas një dite pushimi të dhënë nga Luis Enriques pas eliminimit nga Liga e Kampionëve të mërkurën.

Matheiu e lëshoi stërvitjen pas disa minutash, teksa Arda Turan strviti me grupin.

Por, Arda Turan ende nuk ka marrë dritën e gjelbërt nga stafi, shkruan Telegrafi, kurse me lojtarët seniorë morën pjesë edhe talentët Carbonell, Alena dhe Kaptoum.

Neymar është jashtë takimit po ashtu për shkak të suspendimit.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *