Home / Lajme / Rajon / Mbërritja e nëndetëses turke në Shqipëri alarmon Athinen: Plan kundër Greqisë

Mbërritja e nëndetëses turke në Shqipëri alarmon Athinen: Plan kundër Greqisë

Menjëherë pas mbërritjes në Shqipëri të nëndetëses turke, kanë reaguar mediat greke duke e quajtur këtë një provokim dhe një shqetësim të Ministrisë së Jashtme të Greqisë, ku thuhet qartë se nëndetësja turke shkon në Shqipëri për përforcime ndaj Greqisë.

Gjithashtu lexo

“Balena Blu” shënon një tjetër viktimë, adoleshenti vret veten me qese plastike

Loja “Balena Blu” vazhdon që t’i marrë jetën adoleshentëve. Një 14 vjeçar indian dyshohet se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *