Home / Kryesoret / MBP-apel qytetarëve: Mos e pengoni punën e policisë dhe ndihmës së shpejtë

MBP-apel qytetarëve: Mos e pengoni punën e policisë dhe ndihmës së shpejtë

Ministria e Punëve të Brendshme u ka bërë thirrje qytetarëve të cilët ndodhen rreth Kuvendit që të mos pengojnë punën e policisë dhe të mos pengojnë automjetet e ndihmës së shpejtë, gjatë kryerjes së punës së tyre në evakuimin dhe dhënien e ndihmës mjekësore të deputetëve të plagosur, oficerëve të policisë dhe qytetarëve.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *