Home / Lajme / Rajon / Me grushta e bën gruan për spital

Me grushta e bën gruan për spital

Një person pas një mosmarrëveshje ka sulmuar mbrëmë bashkëshortën e tij në Prishtinë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar. Ndërkohë, me urdhër të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt./kp/

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *