Home / Showbiz / Me këtë emër e thërret Enca, Sabri Fejzullahun (Foto)

Me këtë emër e thërret Enca, Sabri Fejzullahun (Foto)

Mbrëmjet muzikore anë e mbanë botës bëjnë që artistët të takohen mes vete dhe të shkëmbejnë nga një foto në prapaskenë.

E tillë ka qenë edhe nata e mbrëmshme, ku Enca u takua me të madhin Sabri Fejzullahu, duke postuar kështu një foto në Snapchat, shkruan lajmi. Imazhit të publikuar, Enca ia kishte vënë mbishkrimin “Bishat” me disa emoji të flakës, që do të thotë se ajo dhe Sabriu e kishin ‘ndezur’ atmosferën në vendin ku performuan.

Që të dy këngëtarët janë shumë të suksesshëm në profesionin e tyre, edhe pse zhanret në të cilat këndojnë ata janë krejtësisht të ndryshme.

Gjithashtu lexo

Top 5 aktoret më të paguara në botë

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *