Home / Showbiz / Me në fund, Leonora shfaqet në krah me një mashkull (Video)

Me në fund, Leonora shfaqet në krah me një mashkull (Video)

Ka një kohë të gjatë në skenë, por sa herë përmendet emri i saj, të bën të kthesh kokën prapa.

Këngëtarja Leonora Jakupi, është ndër artistet më të spikatura të këtij vendi dhe nuk po e lëshon “fronin” nga dora.

Gjithnjë me paraqitje elegante, edhe pse ka disa vjet mbi supe kjo s’po i vërehet asnjëherë në skenë. E pati pranuar se është në një lidhje, por pa dhënë emra. Tejet anonime.

E tillë është edhe në rrjetet sociale, ku pak detaje jep nga jeta e vetë. Por Leonora nuk mund të fshehë gjithçka.

Në një udhëtim jashtë vendit, në një veturë në të cilën ndodhet ajo, dëgjohet një zë burri në prapavijë! Megjithatë, mbetet e pazbuluar se cili është ai, por ndjenja e dyshimit sigurisht, i mbytë fansat e saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *