Home / Lajme / Rajon / Mediat e VMRO-së godasin ministrin Nuhiu, ja për çka e akuzojnë

Mediat e VMRO-së godasin ministrin Nuhiu, ja për çka e akuzojnë

Ministri i Punëve të Brendshme , Agim Nuhiu duke shkelur çdo procedurë dhe standard po bën presione për të ndryshuar dhe plotësuar procesverbalin për sjelljen e vendimeve për ditën kritike të së enjtes lidhur me dhunën në Kuvend, transmeton portali Infomax.

Sipas portaleve që po shpërndajnë këtë lajm, Nuhiu po bën presion të madh ndaj shërbimeve analitike dhe anëtarëve të shtabit operativ për të ndryshuar procesverbalin dhe për të fshehur të gjitha vendimet e sjellura në mënyrë ligjore dhe legjitime nga ana e drejtorit të DSP, Mitko Çavkov”, shkruan portali. (INA)

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *