Home / Lajme / Botë / Melania Trump feston 47-vjetorin, Ivanka e uron (FOTO)

Melania Trump feston 47-vjetorin, Ivanka e uron (FOTO)

Ivanka Trump ka uruar Zonjën e Parë dhe njerkën e saj Melania Trump me rastin e ditëlindjes. Vajza e madhe e presidentit Donald Trump ka bërë një urim të veçantë dhe admirues për njerkën e saj, duke hedhur poshtë pretendimet se ato kanë mosmarrëveshje më njëra-tjetrën.

Melania Trump ka festuar dje 47-vjetorin e lindjes dhe ditëlindjen e saj të parë si Zonjë e Shtëpisë së Bardhë.

35-vjeçarja Ivanka shkruan: “Gëzuar ditëlindjes Zonjës së Parë dhe njerkës time të jashtëzakonshme, Melania Trump. Një shembull mirësie dhe hijeshie për të gjithë ne”.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *