Home / Lajme / Maqedoni / Memedi: Qetësoni qytetarët pasi mund të shkaktoni trazira (Video)

Memedi: Qetësoni qytetarët pasi mund të shkaktoni trazira (Video)

Kryetari i RDK-së dhe deputeti i ‘Aleancës për Shqiptarët’, Vesel Memedi ka reaguar ndaj deputetëve të OBRM-PDUKM-së duke ju bërë thirrje që të reagojnë me maturi dhe mos nxisin konflikte, 

”Ju bëjë thirrje që të mos nxisni urrejtje dhe mos bëni thirrje për ndjellje të urrejtjes. Qetësoni qytetarët tuaj pasi kjo mund të ndikojë që të shkaktoni trazira në vend. është shumë e rëndësishme që duhet ta dini mënyrën se si të qetësoni qytetarët e Maqedonisë.” tha Memedi nga foltorja e Kuvendit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *