Home / Lajme / Kronika e zezë / Merr flakë një makinë në Strugë

Merr flakë një makinë në Strugë

Në policinë e Strugës dje në orën 6.53 minuta është denoncuar se në rrugën “Partizanska” në afërsi të stadiumit “Karaorman” është përfshirë në zjarr një makinë udhëtarësh “SAAB”, pa targa.

Siç informon sot MPB, zjarri është shuar nga Njësiti zjarrfikës – Strugë, ndërsa ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi nga Zyra e jashtme për punë kriminalistike – Strugë.

Është konstatuar se automjeti në tërësi është djegur, ndërsa zjarri me siguri është vendosur qëllimisht me materie të lehtë djegëse nga ana e tani për tani personi të panjohur. PS-Strugë ndërmerr masa dhe aktivitete për ndriçimin e tërërishëm të rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *