Home / Sport / Messi i pakënaqur, drejt largimit nga Barcelona

Messi i pakënaqur, drejt largimit nga Barcelona

Lionel Messi është i pakënaqur me lojën që po bën Barcelona gjatë këtij sezoni.

E përditshmja sportive katalanese “Sport” shkruan se argjentinasit nuk i pëlqen stili i lojës.

Këto ankesa kanë bërë që të mendohet se ai kërkon të largohet nga ‘Camp Nou’.

Barcelona është në disavantazh ndaj Real Madridit në La Liga si dhe ka humbur ndeshjen e parë ndaj Juventusit me rezultat 3:0 në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *