Home / Kryesoret / Ministrja e Kulturës ja si përqafohet me huliganin me maskë (FOTO)

Ministrja e Kulturës ja si përqafohet me huliganin me maskë (FOTO)

Ministrja e Kulturës, Elizabeta Kançeska- Milevska në natën e tmerrit në Kuvend shihet se si përqafohet me huliganin me maskë, të cilin sigurisht ajo e njeh. Ajo shihet në sallën e Kuvendit, ku kishin vërshuar huliganët dhe demonstruesit.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *