Home / Shëndeti / Mjeku Oz, përkundër kërcënimeve nga kompanitë farmaceutike, zbulon recetën për humbje të shpejtë në peshë

Mjeku Oz, përkundër kërcënimeve nga kompanitë farmaceutike, zbulon recetën për humbje të shpejtë në peshë

Humbja e kilogramëve shtesë nuk është aspak proces i lehtë, e njerëzit që dikur e kanë filluar këtë proces e dinë sa mund nevojitet. Për fat të mirë ekziston një ilaç, që mundet t’ju ndihmojë në secilën kohë, ditë e natë.

Nuk besoni se diçka e tillë ekziston? Atëherë detyrimisht lexojeni këtë tekst. Mjeku Oz e ka përpiluar recetën që në mënyrë të pabesueshme heq kilogramët e tepërt. Për këtë recetë ka folur në mënyrë publike dhe ka treguar se si duhet përgatitur. Përparësia e kësaj recete është se mund të humbni në peshë më lehtë dhe më shpejt

PËRBËRËSIT: * një gotë lëng rrushi * një lugë mjaltë * dy lugë uthull molle Përgatitja: Përzieni të gjithë përbërësit së bashku dhe lëngun e përgatitur e konsumoni gjysmë orë para secilës shujtë. Kjo pije shkrin yndyrat dhe dhjamin e tepërt në afat rekord, derisa ju do të mbeteni të mahnitur dhe të lumtur me rezultatin që do ta arrini,transmeton gazeta Kosova Sot.

Gjithashtu lexo

Zonja, kjo bimë bën që të mos shkoni kurrë tek gjinekologu RECETA

Problemet gjinekologjike, të cilat mund të jenë nga më të lehtat e deri tek më …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *