Home / Lajme / Botë / Moment i silketshëm: Prezantuesja e godet me shuplakë mysafiren (Video)

Moment i silketshëm: Prezantuesja e godet me shuplakë mysafiren (Video)

Nicole Richie u qëllua aksidentalisht me një shuplakë mu në fytyrë gjatë një interviste.
Ylli i “Simple life” (Jetë e thjeshtë) me Paris Hilton është gati të kthehet në ekran me një rol në serialin me titull “Great News” (Lajme të mrekullueshme).

Në intervistën me Cat Greenleaf, ajo po diskutonte projektin e ri, kur prezantuesja, ndërsa po bënin qepalla, ngatërroi dorën me fytyrën e të ftuarës dhe i qëlloi aq fort, sa Nicole-s i kërcyen syzet në anën tjetër. Përfundimisht ky ishte një fillim goxha i sikletshëm interviste.

Reagimi i Nicole-s pastaj është diçka tjetër për të mos u humbur. Fillimisht shtang dhe qesh, por pasi Cat Greenleaf i thotë se ka qenë “historikisht hutaqe”, Nicole i përgjigjet: “Po po, e shikoj. Vetëm me syrin e majtë, domethënë.”/lapsi
https://www.youtube.com/watch?v=qmw5yZJnTdg

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *