Home / Lajme / Botë / Momente dramatike, nipi përfundon poshtë trenit (VIDEO)

Momente dramatike, nipi përfundon poshtë trenit (VIDEO)

Në të shumtën e rasteve gjyshërit janë shumë më të kujdesshëm edhe më tepër se fëmijët e tyre, për nipërit e tyre, por e keqja mund të vijë edhe në momentet më të papritura.

Kamerat e sigurisë së një stacioni treni në Sidnej kanë filmuar momentin dramatik kur një fëmijë ka rënë në hapësirën e krijuar mes bordurës dhe trenit.

Një episod që ka shkaktuar panik tek gjyshërit e fëmijëve të cilët kanë filluar të bëjnë me shenja që të mos nisej treni.

Fatmirësisht për fëmijën gjithçka përfundoi mirë, pasi gjyshi i tij pati kohë që ta nxirrte nga aty para se treni të nisej.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *