Home / Lajme / Botë / Momenti dramatik i rënies së një vajze 4-vjeçare nga autobusi

Momenti dramatik i rënies së një vajze 4-vjeçare nga autobusi

 

 

Pamjet dramatike të kapura në momentin kur një vajzë 4- vjeçare u rrëzua nga pjesa e mbrapme e autobusit  kanë bërë xhirone  botës. Vajza 4 -vjeçare u plagos rëndë pasi u rrëzua  teksa autobusi ishte në lëvizje përgjatë një rruge në Harrison, Arkansas.

Videoja dramatike u filmua nga kamera e një makine që po lëvizte në të njejtën rrugë.

Një zjarrëfikës vullnetar,  i cili po udhëtonte prapa autobusit kur aksidenti fatal ndodhi, shihet duke vrapuar tek vajza e cila ndodhej e shtrire në mes të rrugës.

4 -vjeçarja e cila  ra pa ndjenja dhe theu nofullën në këtë aksident, pritet të ketë një shërim të plotë.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *