Home / Kryesoret / Momenti dramatik kur deputetët ikin nga salla e Parlamentit të Maqedonisë (VIDEO)

Momenti dramatik kur deputetët ikin nga salla e Parlamentit të Maqedonisë (VIDEO)

Televizioni Koha ju sjell pamje nga momenti kur deputetët largoheshin nga salla e Parlamentit të Maqedonisë, shkruan.

Pamje pak para rrahjes masive ndaj deputetëve, ku mbeten të plagosur disa deputetë mes tyre Ziadin Sela dhe Zoran Zaevi.

Mes të plagosurve u plagosen edhe Radmilla Shekerniska, Oliver Spasovski dhe Damian Mançevski të gjithë nga LSDM-ja.

Gjithashtu lexo

BESA me Çupin dhe LR-PDSH me Agollin do të garojnë në Dibër

Partitë politike bashkë me degët komunale po i bëjnë përgatitjet e fundit para zgjedhjeve lokale, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *