Home / Lajme / Maqedoni / Momenti kur deputeti i VMRO-së u jep urdhër protestuesve të largohen nga Zaevi dhe Sela (Video)

Momenti kur deputeti i VMRO-së u jep urdhër protestuesve të largohen nga Zaevi dhe Sela (Video)

Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Vladimir Gjorçev, është gjendur para protestuesve duke tentuar ti largonte ata nga salla e konferencave,

Gjorçev ka arritur t’I bindë organizatorët që mos të vazhonin të gjuanin me gjësende të forta në drejtim të Zaevit, Selës dhe deputetëve të tjerë që gjendeshin aty. Në video shihet teksa Gjorçev flet me një protestues me maskë dhe pastaj ai jep sinjal tek të tjerët për të ndaluar sulmin

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *