Home / Kryesoret / Moti sot me diell dhe temperatura mesatare

Moti sot me diell dhe temperatura mesatare

Moti sot në vendin tonë do të jetë kryesisht i ngrohtë me diell, ku temperaturat do të sillen nga 5 në mëngjes deri më 23 gradë pasdite.

Do të fryjë erë e lehtë prej 13 km në orë.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *