Home / Kryesoret / Moti sot në Мaqedoni, Borë në vendet malore

Moti sot në Мaqedoni, Borë në vendet malore

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme, ndërsa pasdite në vende-vende do të ketë edhe reshje të shiut.

Nga mëngjesi i ditës së sotme në vendet malore si në Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit bie borë.

Temperatura në përgjithësi do të lëvizë prej 11 deri 24 gradë Celsius. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *