Home / Lajme / Maqedoni / Moti sot në Maqedoni i kthjellët dhe me diell

Moti sot në Maqedoni i kthjellët dhe me diell

Moti sot në tërë territorin e Maqedonisë do të jetë i kthjellët me prani të vazhdueshme të diellit. Temperatura do të sillet prej -2 deri 14 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë i kthjellët, i shoqëruar me diell kurse kohë pas kohe do të kemi edhe paraqitje të erës së lehtë juglindore.

Temperatura do të sillet prej 2 deri 20 gradë Celsius.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *