Home / Showbiz / Motrat Mustafa krijojnë atmosferë të zjarrtë n’Kosovë Show (Video)

Motrat Mustafa krijojnë atmosferë të zjarrtë n’Kosovë Show (Video)

Këtë javë mysafirë të Shpëtim Deskut ishin Motrat Mustafa dhe këngëtarja Eni Koçi.

Motrat Mustafa përveç atmosferës që sollën me këngët e tyre, zbuluan se kënga “…Thërret Prizreni mori Shkodër…” është kënduar për herë të parë nga ato.

Ndërsa këngëtarja Eni Koçi promovoi videoklipin e saj të ri. Nuk mungoi as vallëzimi i saj me valle popullore gjatë këtij emisioni.

Për më tepër shikojeni emisionin e plotë…

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *