Home / Lajme / Maqedoni / Muhamet Zekiri: Njerëzit me maska ishin me radiolidhje të komanduar nga Çavkovi

Muhamet Zekiri: Njerëzit me maska ishin me radiolidhje të komanduar nga Çavkovi

Muhamed Zekiri i LSDM-së sonte në Click Plus në Tv21 u shpreh se personat me maska që kanë hyrë në Kuvend kanë qenë njerëz të policisë dhe kanë qenë me radiolidhje.

“Ata me maska disa janë pjesë të policisë, disa kriminel, ishin me radiolidhje dhe urdhërat i kanë marrë nga Çavkovki” u shpreh Zekiri.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *