Home / Showbiz / Ndahet edhe një çift i famshëm (FOTO)

Ndahet edhe një çift i famshëm (FOTO)

Jesse Williams dhe gruaja e tij Aryn Drake-Lee janë ndarë pas gati pesë vjet martesë.

35-vjeçari dhe gruaja e tij kishin paraqitur edhe letrat për të filluar procesin për divorc, javën e kaluar, megjithëse është e paqartë se kush i parashtroi i pari dokumentet.

Jesse dhe Aryn kanë dy fëmijë së bashku, birin Maceo dhe vajzën Sadie. Ata u martuan më 1 shtator të vitit 2012.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *