Home / Kuriozitete / Ndalojnë veturën ta incizojnë luanin, por luani tërbohet fort (Video)

Ndalojnë veturën ta incizojnë luanin, por luani tërbohet fort (Video)

Një luani duket se nuk i pëlqen që të fotografohet dhe vendosi që atyre që dëshirojnë ta fotografojnë atë t’ua japë një mësim.

Kur një vizitor në Parkun Kombëtar ‘Gir’ në Indi e pa luanin në rrugë, ai vendosi që ta incizojë nga afër.

 

Vizitori, i ndodhur pak larg tij në veturë, por me dritare të hapur, kapi momentin kur luani u tërbua nga tentimi i tij për ta incizuar atë, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni momentin:

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *