Home / Lajme / Kronika e zezë / Ndërroi jetë pronari i kompanisë ATA – Komerc Abdilnaser Vejseli

Ndërroi jetë pronari i kompanisë ATA – Komerc Abdilnaser Vejseli

Sotë në moshën 59 vjeçari pas një sëmundje të rrëndë ndërroi jetë pronari i kompanisë ATA – Komerc nga Tetova Abdilnaser Vejseli, njofton Televizioni Koha.

Familja Vejseli informon të afërmit dhe qytetarët tjerë se varimi i të ndjerit do të bëhet nesër më 25 Prill 2017 e Mart, në kohë drekës, kortezhi do të niset nga shtëpia e të ndjerrit që  gjendet  në Rrugën “Jane Sandanski” pa numër.

Abdilnaser Vejseli kishte lindur më 26 Maj të vitit 1958 në qytetin e Tetovës ishte i njohur si biznesmen i sukseshëm dhe si vllau i ish deputetit të PPD-së Abduladi Vejselit.

Televizioni Koha i shpreh ngushëllimet familjes për ndarjen nga jeta të njeriut të tyre të dashur. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *