Home / Lajme / Kronika e zezë / Ndërron jetë gazetari kosovar

Ndërron jetë gazetari kosovar

Sot, në moshën 56-vjeçare ka ndërruar jetë Skënder Idrizi. I ndjeri ishte korrespodent i gazetës “Epokës së re” që nga themelimi i saj.

Po ashtu, ai ka punuar edhe në disa medie të tjera. Skender Idrizi deri në vdekje punoi si mësimdhënës. Skenderi shquhej si punëtor, njëri i urtë dhe atdhetar. Varrimi i të ndjerit bëhet sot (e premte), në varrezat e fshatit të tij Prelez në komunën e Ferizajt.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *