Home / Lajme / Kronika e zezë / Në një bastore të pa licencuar në Gostivar, policia ia konfiskon të gjitha aparatet

Në një bastore të pa licencuar në Gostivar, policia ia konfiskon të gjitha aparatet

Në një kontroll e kryer mbrëmë rreth orës 22 nga zyrtarët e Departamentit të Punëve të Brendshme Tetovë-Stacionin Policor Gostivar, në një bastore sportive “C-Sport” e vendosur në rrugën “201” në Gostivar, për shkak të dyshimit për veprën penale të “kumar” janë konfiskuar: 5 televizora, kompjutera, monitora, printera, lexues, tastatura, dhe 31.O10 denarë, njofton SPB-Tetovë, transmeton TetovaSot.

Pajisja është marrë në prani të punonjësit B.A (36) nga Gostivari dhe janë duke punuar në një sqarim të plotë të të gjitha detajeve që kanë të bëjnë me funksionimin e paligjshëm të basteve, ku pas së cilës do të ndiqen me veprimet e duhura.

Gjithashtu lexo

Momenti i nxjerrjes së trupit të pajetë të fëmijës, që u mbyt në det (Video)

Janë publikuar pamjet e momentit kur është nxjerr nga deti trupi i pajetë i 10-vjeçares …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *