Home / Kryesoret / Ngacmon seksualisht 32-vjeçaren, arrestohet i riu

Ngacmon seksualisht 32-vjeçaren, arrestohet i riu

Një 26 vjeçar në Divjakë është arrestuar pasi ka ngacmuar seksualisht një 32-vjeçare.

Daniel Boçka, banues në fshatin Babunjë, Divjakë u arrestua në flagrancë nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë pasi ngacmoi seksualisht shtetasen K.K. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Ngacmimi seksual” parashikuar nga Neni 108/a i Kodit Penal.

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *