Home / Lajme / Kronika e zezë / Nipi e vret gjyshen

Nipi e vret gjyshen

Mbrëmë në Prilep ka ndodhur një vrasje makabre, nipi ia merr jetën gjyshes së tij.

Mbrëmë rreth orës 23:00 në rrugën “Borka Medaro” në Prilep, në shtëpinë e Kata Millosheskës (1938), Mladen Millosheski (1987), nip i saj, ka hyrë në dhomën e fjetjes ku ka fjetur gjyshja dhe me jastëk është përpjekur që t’ia zë frymën.

E njëjta ka bërë rezistencë dhe disi është larguar nga ai, pas së cilës Mlladeni ka nxjerrë boksues metalik dhe e ka goditur disa herë në kokë. Kata ka vdekur në vendin e ngjarjes, ndërkaq pas një ore, Mlladen vetë është paraqitur në Stacionin Policor.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *