Home / Lajme / Kronika e zezë / Një i vdekur e dy të lënduar në aksident trafiku

Një i vdekur e dy të lënduar në aksident trafiku

Një pëson ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti të ndodhur në fshatin Klinë të Skenderajt.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:00. Sipas Policisë, dy të lënduarit po trajtohen ne QKUK.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *