Home / Lajme / Kronika e zezë / Një person humbi jetën në një aksident në Ohër

Një person humbi jetën në një aksident në Ohër

Një 26-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor në Ohër. Sipas informacioneve paraprake, aksidenti me pasoja fatale ndodhi sot në mëngjes në orën 6 në rrugën “Pitu Guli”.  Aksidenti ndodhi si pasojë se viktima  për arsye të panjohura humbi kontrollin ndaj automjetit të markës “Ford” që e ka drejtuar dhe është përplasur me një dru afër rrugës.

Nga goditja e  fortë ai mori lëndime të lënda  trupore dhe vdiq në vendin e ngjarjes.

Rrethanat për të cilën ndodhi aksidenti do t’i tregojë ekspertiza teknike e policisë

Gjithashtu lexo

Dy fëmijë mbyten në liqenin e Shkodrës

Burime nga policia thanë se rreth orës 16:00, ka ardhur një telefonatë në Sallën Operative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *