Home / Kryesoret / Një princeshë viziton Xhaminë e Larme në Tetovë, pritet nga muftiu (Foto)

Një princeshë viziton Xhaminë e Larme në Tetovë, pritet nga muftiu (Foto)

Dje më 22.04.2017 (e shtunë), Myftiu i Tetovës në ambientet e Xhamisë së Larme, priti në vizitë Princeshën e Shtetit të Tailandit Maha Chakri Sirindhorn.

Në këtë pritje myftiu ishte i shoqëruar nga imami Baki ef. Kasami, referenti Xhemil ef. Memeti dhe sekretari personal i Myftiut Xhemil Sadiki.

 

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *