Home / Lajme / Kronika e zezë / Një shkupjan e ka shpuar vëllanë me thikë

Një shkupjan e ka shpuar vëllanë me thikë

Një shkupjan ka marrë tre plagë me thikë dhe frakturë të dorës pasi mbrëmë është sulmuar nga vëllai i tij në shtëpinë e tyre. I lënduari nuk është në rrezik jete.

Sipas Ministrisë së Punëve të Brendshme, mbrëmë në orën 22:42 nga Spitali i Përgjithshëm i Qytetit “8-të Shtatori” është denoncuar se te ata është sjellë personi i lënduar M.C (5) nga fshati Vizbeg, i Shkupit, me tre plagë me thikë dhe frakturë në dorë.

Ndërmerren masa për zbardhjen e tërësishme të rastit.

Gjithashtu lexo

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur   Një aksident I rëndë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *