Home / Lajme / Botë / Një ulje e frikshme avioni, gati për të shpërthyer

Një ulje e frikshme avioni, gati për të shpërthyer

Një pilot ka bërë një ulje shumë të rrezikshme pasi kishte humbur një rrotë dhe duhet të kujdesej për gjendjen.

Pamjet janë bërë virale pasi duket se ka patur shkëndija të mëdha gjatë zbritjes dhe mundësia që të shpërthente ndonjë zjarr ishte e madhe.

 Fatmirësisht, asnjë nuk u dëmtua dhe 4 pasagjerët që ndodheshin brenda nuk patën asnjë shqetësim.

Ishte një avion privat që po udhëtonte nga Belize në Florida

Gjithashtu lexo

Dy terroristë hidhen në erë në Turqi

Dy terroristë nga organizata ekstremiste dhe e ndaluar “Partia maoiste komuniste” u ngritën në erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *