Home / Showbiz / Noizy dhe Dhurata Dora, ja çfarë i bashkon këngëtarët (Foto)

Noizy dhe Dhurata Dora, ja çfarë i bashkon këngëtarët (Foto)

Ata të dy nuk janë parë ndonjëherë në shoqërinë e njëri-tjetrit.
Si duket bashkëpunimet e tij me këngëtaret femra do të vazhdojnë.
Pas Encës, Çiljetës, Eni Koçit dhe Zanfinës, duket se emri i radhës që reperi ka shigjetuar për bashkëpunim është Dhurata Dora. Madje ai mbrëmjen e kaluar edhe i bëri follow këngëtares së hitit “AYO” në Instagram, gjë kjo që tregon se ajo që duhet të presim është një bashkëpunim mes tyre.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *