Home / Kryesoret / Nuhiu: Ndjekim me vëmendje deklaratat nxitëse

Nuhiu: Ndjekim me vëmendje deklaratat nxitëse

Ministria e Brendshme ndërkohë po ndjek me vëmendje edhe gjuhën e urrejtjes dhe deklaratat nxitëse të protestuesve. Në një intervistë, Ministri i Brendshëm Agim Nuhiu theksoi policia do të procedojë çdo rast të dhunës apo vepër tjetër penale të nxitur nga protestuesit.

Duke komentuar sulmet e mundshme ndaj institucioneve të vendit, Nuhiu tha se policia ka hartuar plane parandaluese.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *