Home / Lajme / Nuk e deklaroi mallin, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

Nuk e deklaroi mallin, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

Njësiti policor në Qaf të Morinës ka ndaluar veturë, që drejtohej nga një mashkull nën ndikim të alkoholit Shqiptar Shtetas i Shqipërisë

Gjatë kontrollit në çantën e tij janë gjetur dhe konfiskuar 1.990.000 lekë të Shqipërisë, thuhet në raportin e Policisë.

Me urdhër të prokurorit  të dyshuarit i refuzohet hyrja në Republikën e Kosovës pasi që i dyshuari ishte nën ndikimin e alkoolit.

Gjithashtu lexo

VMRO nis fushatë, Maqedonia do të ketë probleme me marrëveshjen me Bullgarinë

Komiteti Qendror i partisë opozitare maqedonase VMRO-DPMNE ka thënë se takimin e fundit është diskutuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *