Home / Kuriozitete / Nuk i dinte detyrat në matematikë, thërret policinë (Video)

Nuk i dinte detyrat në matematikë, thërret policinë (Video)

Thirrja e 911 (policisë), bëhet gjithnjë në rast urgjence, kur keni nevojë për ndihmë, që të ju shpëtojnë, shkruan lajmi.net

Por, ndonjëherë thirrje të tilla kanë bërë edhe fëmijët, kurse arsyeja është me të vërtetë qesharake.

Një djalosh katër vjeçar e ka thirrur policinë për t’i ndihmuar në detyrat e matematikës. Fëmija filloi t’i tregojë policit për detyrat, derisa në momentin që nëna e zbuloi që ai po fliste në telefon.

Ajo i kishte thënë se nëse i duhej ndihmë ta thërriste dikënd, mirëpo nuk e kishte menduar asnjëherë policinë.

Vajza tjetër, po ashtu katër vjeçare, ka thirrur policinë në mënyrë që t’ju tregojë se si ka kaluar në Disney on Ice.

Të tilla raste qesharake janë edhe të tjerat, disa të xhiruara drejtpërdrejt në youtube. Shikojeni videon dhe njihuni me to.

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *