Home / Lajme / Nuk u dha pensionin fëmijëve, e tmerrshme ajo që i bënë

Nuk u dha pensionin fëmijëve, e tmerrshme ajo që i bënë

Një nënë 82 vjeçare u gjet e lënë jashtë shtëpisë së saj për tri ditë në Kinë, pas fëmijët e saj nuk u pajtuan mes vete për koston e kujdesit ndaj saj.

Djali më i ri me ndihmën e gruas së tij hodhi nënën e tij jashtë shtëpisë së saj në Yangzhou, provincën Zhejiang më 17 prill pasi ajo refuzoi t’ua jepte pensionin.

Ajo mbeti jashtë shtëpisë për tri ditë, derisa policia lokale u detyruan të intervenojnë, transmeton Gazeta Express.

Sipas raporteve, gruaja nuk mund të ecte vetëm dhe ishte dëgjuar duke qarë nga kalimtarët.

Gjithashtu lexo

Xha Branko i BDI : Mbetet në qëndrimin se homoseksualët kanë të drejtë martese

Branko Manoilloski, deputet i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), u sqarua sot për kërkesën e djeshme …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *