Home / Lajme / Maqedoni / Nuri Seferi në mbështetje të Selës (FOTO)

Nuri Seferi në mbështetje të Selës (FOTO)

Me shqetsim të thellë jam duke e ndjekur situaten Politike në Maqedoni. Sulmi i deputeteve Shqiptar e në veçanti ai kunder mikut tim z.Ziadin Sela do të thotë sulm direkt ndaj të gjithë Shqiptarve që janë Autokton në trevat e tyre.

Apeloj për qetsi tek të gjithë popullata civile dhe për maturi, grushtin e duhur ju kemi kthyer në vitin 2001, dhe të njejtin do tua kthejm sa here që të jetë nevoja. Shqiptaret më shum se kurr duhet të jenë të Bashkuar duke mbajtur një qendrim unik në ditet në vazhdim.

Sherim të shpejt miku im, z.Sela, se nuk na leviz qerpiku nga hienat sllave sado që janë ato.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *