Home / Kuriozitete / Nusja rreh vjehrrën, nuk lëvizte nga vendi

Nusja rreh vjehrrën, nuk lëvizte nga vendi

Gjykata e Tiranës ka dënuar një nuse për shkak se kjo ka dhunuar vjehrrën e saj.
Kështu gjykata ka dënuar më 3 janar të këtij viti shteasen E.Lusha pasi kjo ka qëlluar me leckë vjehrrën, shtetasen D.Lusha.Mësohet se konflikti ka qenë banal dhe “luftë nervash” mes dy palëve.Nusja kishte nisur të lante dyshemenë në banesë. Ndërkaq vjehrra ishte ulur në dysheme dhe nuk lëvizte që aty.Në këtë moment, nusja është nxehur se vjehrra nuk i hapte vendin për ta pastruar dhe e qëlloi me leckë.Nusja E.Lusha u dënua nga gjykata me 8 muaj burg por kjo u konvertua me 18 muaj shërbim prove/Albanews.ch

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *