Home / Kuriozitete / Nusja u largua nga familja, por nuk do të besoni se çfarë bëri pas disa muajve… (VIDEO)

Nusja u largua nga familja, por nuk do të besoni se çfarë bëri pas disa muajve… (VIDEO)

Ajo kishte 3 djem, por që të gjithë ishin në kërkim të një vogëlusheje, shkruan revista Kosovarja.

Me të mbetur shtatzënë, ajo kishte vendosur që vogëlushen që do ta lindë t’ua bëjë suprizë vjehrrës dhe fëmijëve të saj. Me të marrë vesh pas disa muajsh, ata thjeshtë nuk mund të besonin se çfarë kishte ndodhur, me që edhe për shtatzëninë e nuses, ata ishin në dieni për djalë dhe jo për vajzë.

Në fotografi mund të shihni se sa janë gëzuar vogëlushët që do të kenë një motër dhe gjyshja që do të ketë një mbesë.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *