Home / Kryesoret / Nxënëset e Gjimnazit të Tetovës iritohen keq: Kush është ky dizejnatori i veshjeve tona

Nxënëset e Gjimnazit të Tetovës iritohen keq: Kush është ky dizejnatori i veshjeve tona

Zakonisht kur afrohet fundviti maturantët dalin në foton e maturës si kujtim për shkollën e mesme qe e kanë kryer. Megjithatë edhe pse kujdesen për veten e vet që të jenë më të bukur, shkolla e Gjimnazit Kiril Pejcinoviq ka kujtuar të ua prish dhe të va kthej në kujtim të keq foton për pllakatë.

Nxënëset e Gjimnazit të Tetovës janë irituar tepër me veshjen që ka zgjedhur drejtoria për foton e fundvitit.

“Kjo është veshja më e keqe e të gjitha kohërave të maturanteve të Gjimnazit të Tetovës” është shprehur një nxënëse duke thënë se këmisha është për nuse të martuara.

 

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *