Home / Lajme / Rajon / Nxënësi i tymos hashash mësuesit në fytyrë, ai s’ka ç’i bën (FOTO)

Nxënësi i tymos hashash mësuesit në fytyrë, ai s’ka ç’i bën (FOTO)

Një nxënës i shkollës 9-vjeçare në Durrës shfaqet në një foto duke pirë cigare dhe duke ia hedhur tymin në fytyrë, mësuesit, që e sheh dhe duket se nuk ka se ç’i bën.

Qendrimi të dyve flet qartë.

Fotografia që është publikuar nga shokët e nxënësit në portalin Jeta osh qejf, është konsideruar si skandal i asaj që ndodh në masë në shkolla dhe të mungesës së respektit për mësuesit, por njëherësh edhe të papërgjegjëshmërisë së këtyre të fundit.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *