Home / Kuriozitete / Nxjerr flutur nga veshi (Video)

Nxjerr flutur nga veshi (Video)

Të gjesh një flutur në vesh. Duket e pabesueshme por është e vërtetë.

Në një video që qarkullon në internet duket qartë që një flutur është në veshin e një personi dhe miqtë e tij e ndihmojnë që ta heqin.

Duket si një video horror, por personat në fjalë më shumë kanë qeshur se sa janë merakosur.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *