Home / Kryesoret / OFERTA E PDSH-së PËR DALJE NGA KRIZA – (VIDEO)

OFERTA E PDSH-së PËR DALJE NGA KRIZA – (VIDEO)

Anëtari i Kryesisë dhe zëdhënësi i PDSH-së, Bekim Fazliu ka qenë i ftuar në emisioin Fol Tash në Televizionin Koha. Ai ka folur për zhvillimet e fundit në vend dhe rolin e partisë së tij në këtë ngërç politike. Ish-deputeti tha se PDSH do ta mbështes çdo tentim për zhbllokim të krizës politike.

Gjatë emisionit Bekim Fazliu ka treguar se si PDSH veproi në rastin e Brodecit. Zëdhënësi i PDSH-së foli edhe për rezultatin në zgjedhjet e fundit. Përndryshe, emisioni ”Fol Tash” me Venhar Ramadanin që transmetohet çdo të Hënë nga ora 21:40. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *